Barion Pixel
Preskočiť na obsah

O Cycology

Dušou Cycology sú manželia Michael a Sarina, úžasní ľudia, ktorí žijú v Austrálii, v Sydney, časť Manly (pozrite si ich krátky video príhovor). Keď som ich navštívil u nich doma, vzalo ma prostredie, kde vlastne značka Cycology vznikla. Priestranný dom ukrytý v lese, s krásnym výhľadom na rozprávkovú zátoku. Ideálne kľudné prostredie na kreativitu

Cycology team má vášeň pre:

– zdravý životný štýl a športový výkon
– ochranu životného prostredia
– originalitu a kreativitu

Autorom grafík, ktoré Cycology používa na svojich výrobkoch, je športovo založená Sarina, vášnivá cyklistka. Po jazde vonku popri úchvatnom pobreží alebo doma na válcoch s výhľadom na more, zasadne vo svojom domácom ateliéri prepojenom s okolím k bloku s ceruzkou, ktorou prenáša na papier svoje dojmy z jazdy, pocity, myšlienky, zápal, vášeň v podobe obrazov, slov. Neskôr svoje prvé nákresy rozpracováva do detailov a prenáša na výrobky značka Cycology. Doma to majú pekne rozdelené – Sarina kreslí, Michael obchoduje. 

Cycology logo

Filozofia Cycology značky, ktorá vznikla v roku 2011, nie je masová veľkosériová výroba. Produkty sa vyrábajú v menších, limitovaných sériách, čo pridáva na originalite, ojedinelosti a v konečnom dôsledku umožňuje dávať väčší dôraz na kvalitu nášho cyklo a športového oblečenia i doplnkov.

Daj mi vedieť, a veľmi rád sa s Tebou stretnem a porozprávam o Cycology viac.

Roman Parolek
oficiálny zástupca značky Cycology pre Slovensko a Čechy